Çocuk Parkı, Oyun Parkı, Çocuk Oyun Parkları, Çocuk Oyun Grubu, Açık Alan Spor Aletleri ARS PARK
 • Konya'dan 100% yerli üretim Çocuk Parkları

  Ars Park olarak  Konya'da Hobi olarak başlağımız çocuk oyun grupları imalatında  2010 yılından beri  5.800 m2 kapalı, 10.000 m2 açık alana sahip tesisimizle %100 yerli üretim çocuk parkları imalatı yapmaktayız.

  Ars Park A.Ş. Konya

   

 • Arspark Çocuk Parkı ve Oyun Parkı

  ARS Park Çocuk Parkı ve Oyun Parkı olarak, 2005 yılında girdiğimiz bu sektörde, geniş ürün yelpazemizle hizmet vermekteyiz. %100 yerli üretim yapan firmamız halen çocuk parkı, oyun parkı, çocuk oyun parkları, çocuk oyun grupları, açık alan spor aletleri, kent mobilyaları sektöründe faaliyet göstermektedir.

  2012 yılına gelindiğinde ARS Park Çocuk Parkları ve Oyun Parkları olarak 5.800 m2 kapalı, 10,000 m2 açık alana sahip yeni tesisimizle sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz.

  Belediye, otel, tatil köyleri ve siteleri, eğitim kurumları, moteller için çağımızın estetik mimarilerine uygun çocuk parkları, oyun parkı, çocuk oyun grupları ve çocuk oyun alanları imalatında ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007, TS EN 1176-2, TS EN 1176-3, TS EN 1176-4, TS EN 1176-5, TS EN 1176-6, TS EN 1176-11, TS 12427, TSEK K17, TS EN 7941 ve TSEK belgeleri ile kaliteli ürün imalatı ve uygun fiyat garantisi vermekteyiz.

 • Açık Alan Spor Aletleri ve Park Spor Aletleri

  Sağlıklı yaşamın sırrı olan sporun hayatımızda yer edinmesini sağlamak için kendimize zaman ayıralım, açık alan spor aletleri ve fitness aletleri ile yaşamımızı kalitelendirelim. Fiziksel ve ruhsal dinlenme için büyük öneme sahip olan sporu önemseyelim ve açık alan parklarda kendimize vakit ayıralım.

 • Engelli Çocuk Parkları

  Çocuk oyun parklarında fiziksel engelli çocuklarımızında kahkahalarının yükselmesi için engeli çocuk oyun parkları imalatını yapıyoruz.

  Oyun oynamanın sadece normal çocukların değil tüm çocukların hakkı olduğunun bilincinde olan firmamız belediyelerin, ailelerin ve sosyal medyadaki duyarlı kişilerin taleplerine göre engelli oyun parklarını şekillendiriyor.

   

 • Engelli Fitness Aletleri ve Açık Alan Spor Aletleri

  Hayatın tüm noktasında engellerle karşılaşan engelli vatandaşlarımızın parklarda en azından bu engelle karşılaşmaması ve hayattan zevk almasını sağlamak amacıyla engelliler için park imalatını yapıyoruz.

  Özürlü çocuklarımızın oyun parklarında yaptıkları spor ile yüzlerine vuran sevinç, yanaklarındaki renk ve oyun oynarken sevinç çığlıklarını duymak istiyoruz.

   

 • İpli ve Halatlı Çocuk Parkları

  Çocuk oyun parklarında geleceğimiz olan çocuklarımızın maksimum seviyede eğlenmesini sağlamak için ipli ve halatlı çocuk oyun parkı elemanları imalatı yapmaktayız. Halat köprü, tarantula, halat tırmanma, çelik govdeli ve piramit olarak adlandırdığımız oyun elemanları ile çocuklarımızın eğlenmesine ve gelişimine katkıda bulunmak istiyoruz.